Home

Barma potřebuje Vaši pomoc.

Přeskočit na obsah »

Váš košík je prázdný

Učit angličtinu lépe

Stručný přehled

Intenzivní školení pro učitele angličtiny, díky kterému bude mít 700 dětí lepší šanci naučit se tento důležitý mezinárodní jazyk


více informací níže

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto projektu

Staňte se dárcem

nebo

Stav sponzorovaní

22 %

availableCelkový počet podílů: 32
Množství podílů k dispozici: 25

Projekt ještě potřebuje Vaši podporu.

Učit angličtinu lépe

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Zoom Out
Zoom In

Více pohledů

Podrobnosti

Děti v čjinském státě v Barmě mají velký zájem učit se angličtinu. Znalost cizích jazyků je v této oblasti také čím dál důležitější investicí pro budoucí pracovní uplatnění vzhledem k tomu, že se v této oblasti rychle rozvíjí turistický průmysl, přicházejí sem zahraniční firmy (hlavně v oblasti zemědělství) a působí tu nejrůznější zahraniční neziskové organizace.

Místní učitele ale vyučují podle zastaralých metodik, které kladou důraz především na memorizaci a detailní výklad gramatiky. Organizace Community Development Organization se proto rozhodla pozvat zkušené lektory, aby místní učitele seznámili s nejnovějšími efektivními metodami výuky cizích jazyků. Celkem 35 učitelů ze základních škol v oblasti města Teddim se ve dvou fázích zúčastní tohoto školení. Třídami těchto nově vyškolených učitelů projde jen v příštím roce na 700 dětí.

Další informace

Název organizace Community Development Organization
O organizaci

Community Development Organization (Cdeo) je sítí dobrovolníků, kteří aktivně usilují o zlepšení situace ve svých komunitách. Aktivity této organizace zahrnují rozvoj venkovských oblastí, mikro-pujčky, udržitelné zemědělství, vzdělávací iniciativy, podporu žen a mládeže a zdravotnické programy.

Celkové náklady MMK 769,000 (approx. CZK 16,000 / EUR 600 / USD 800)
Částka pro dárcovství CZK 16,000
Celkový počet podílů 32
Místo Teddim, Barma
Doba realizace 2014
Aktuality

První část projektu byla úspěšně ukončena v červnu. Patnáct učitelů bylo proškoleno v inovativních metodách výuky anglického jazyka. Druhá část projektu byla dokončena v červenci. Navíc se s pomocí jednoho ze školitelů podařilo navázat spolupráci s partnerskou organizací, ktará zajistí další vzdělávací aktivity pro místní učitele i v roce 2015.

Štítky projektu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').