Home

Barma potřebuje Vaši pomoc.

Přeskočit na obsah »

Váš košík je prázdný

Stromy a voda: Ochrana přírody

Stručný přehled

Kampaň na ochranu životního prostředí v oblasti Palatwa v čjinských horách, při které se 300 místních mladých lidí zapojí do sázení stromků podél vodních toků ve snaze zvrátit negativní dopady těžby dřeva v tomto regionu

více informací níže

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto projektu

Staňte se dárcem

nebo

Stav sponzorovaní

30 %

availableCelkový počet podílů: 30
Množství podílů k dispozici: 21

Projekt ještě potřebuje Vaši podporu.

Stromy a voda: Ochrana přírody

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Zoom Out
Zoom In

Více pohledů

Podrobnosti

Obyvatelé oblasti Palatwa v čjinských horách si začali všímat, že v souvislosti s těžbou dřeva v jejich regionu dochází k poklesu hladiny vody v místních řekách a potocích. Kromě toho také dochází k většímu počtu lesních požárů v období sucha a k sesuvům půdy během období dešťů.

Organizace Khumi Youth Association se proto rozhodla zorganizovat kampaň na ochranu životního prostředí. Tři sta místních mladých lidí se zúčastní vzdělávacích workshopů a posléze se zapojí do vysazování tří tisíc nových stromků podél místních řek a potoků.

Pořádající organizace doufá, že tato aktivita se stane pravidelnou každoroční událostí a odrazovým můstkem pro trvalejší zapojení mládeže a celých komunit do ochrany životního prostředí.

Další informace

Název organizace Khumi Youth Association
O organizaci

Organizace Khumi Youth Association je mládežnickou organizací, která se zabývá: 1. sociální pomocí, 2. prevencí pěstovaní a užívání drog, 3. ochranou přírodních zdrojů a životního prostředí, 4. podporou rozvoje komunit, a 5. podporou morálních hodnot u mládeže

Celkové náklady MMK 716,000 (cca. CZK 15,000 / EUR 555 / USD 745)
Částka pro dárcovství CZK 15,000
Celkový počet podílů 30
Místo Palatwa, Barma
Doba realizace 2014
Aktuality

V červnu úspěšně proběhla tři školení pro mládež o ochraně životního prostředí. Výsatba stromků musela být o pár týdnů odložena kvůli velmi silným dešťům a začala probíhat koncem června. V levém horním rohu této stránky se můžete podívat na fotografie!

Štítky projektu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').