Home

Barma potřebuje Vaši pomoc.

Přeskočit na obsah »

Váš košík je prázdný

Posilování role žen

Stručný přehled

Zajištění školení v poradenských službách barmským uprchlicím.
více informací níže

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto projektu

Staňte se dárcem

Stav sponzorovaní

15 %

availableCelkový počet podílů: 13
Množství podílů k dispozici: 11

Projekt ještě potřebuje Vaši podporu.

Posilování role žen

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Zoom Out
Zoom In

Více pohledů

Podrobnosti

Mnoho žen barmských uprchlíků v Indii je vystaveno sexuálnímu obtěžování, zneužívání a fyzickému násilí. Tyto problémy se podepisují na psychickém zdraví těchto žen a potřebě odborné pomoci a poradenství. Protože množství odborných poradců pohybujících se mezi uprchlíky není dostačující, Burmese Women Delhi by chtěla ženám barmských uprchlíků nabídnout školení, které by jim v budoucnu umožnilo poradenství samostatně poskytovat dalším ženám uvnitř komunity.

V červenci 2012 nabídne BWD školení 35 ženám z místní barmské uprchlické komunity. V červnu organizace připraví obsah školení a pozve účastníky.

Jak můžete pomoci? Přispějte na přípravu a realizaci školení, tedy na pronájem prostorů, cestovní náklady účastníků, honorář školitelů, náklady na komunikaci a zařízení.

Další informace

Název organizace Burmese Women Delhi
O organizaci Organizaci Burmese Women Delhi založilo v roce 2006 25 žen z několika různých komunit v Dillí. Organizace se zaměřuje na 1) redukci násilí páchaného na ženách, 2) posílení postavení žen barmských uprchlíků v Dillí a 3) propojení indických neziskových organizací s ženským hnutím. Mezi hlavní aktivity organizace patří pořádání školení, boj za ukončení násilí páchaného na ženách a vytváření sítě kontaktů napříč organizacemi.
Celkové náklady INR 18,000 (cca. CZK 6,500 nebo EUR 250)
Částka pro dárcovství CZK 6,500
Celkový počet podílů 13
Místo New Delhi
Doba realizace Červen - Červenec 2012
Aktuality

Červenec: Organizace Burmese Women Delhi uspořádala v červenci pro uprchlické ženy v Budella v blízkém okolí Dillí dvoudenní školení s názvem “ Poradenské schopnosti a budování sebedůvěry”. Kurzu pod vedením kanadského školitele se zúčastnilo přibližně 20 žen. Ženy, které se zúčastnily školení, se zlepšily v poslechu a ve schopnostech poradenství a posílily své sebevědomí. Nyní budou schopné poskytovat poradenství ostatním členům své komunity, včetně mužů a dětí.

Položka na mapě

Štítky projektu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').