Home

Barma potřebuje Vaši pomoc.

Přeskočit na obsah »

Váš košík je prázdný

Finanční pomoc chudým a nezbytná zdravotní péče barmským uprchlíkům v Dillí

Stručný přehled

Poskytování finanční pomoci chudým a okamžitá pomoc pro oběti nehod.
více informací níže

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto projektu

Staňte se dárcem

Stav sponzorovaní

13 %

availableCelkový počet podílů: 16
Množství podílů k dispozici: 14

Projekt ještě potřebuje Vaši podporu.

receiving financial aid

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Zoom Out
Zoom In

Více pohledů

  • receiving financial aid

Podrobnosti

Většina barmských uprchlíků v Dillí nemá přístup ke zdravotní péči a řada z nich nemá finanční prostředky na uspokojení svých základních potřeb. Prostřednictvím toho projektu BCF bude poskytovat finanční pomoc těm barmským uprchlíkům, kteří to nejvíce potřebují. Na základě našich zkušeností i malý finanční obnos, který BCF je schopna poskytnout, umožní uprchlíkům obstarat si potraviny nebo získat zdravotní ošetření. Tak je schopna zajistit přežití jedinců a jejich rodin a lepší život pro všechny.

I vy můžete pomoci příspěvkem do fondu okamžité pomoci organizace Burmese Charity Fund.

Další informace

Název organizace Burma Charity Fund
O organizaci

Organizace Burmese Charity Fund (BCF) byla založena čtyřmi členy v roce 2005. Jejím hlavním cílem je pomáhat barmským uprchlíkům v Dillí uspokojovat jejich základní životní potřeby a poskytovat jim přístup ke zdravotní péči. BCF rovněž poskytuje finanční pomoc studentům v nouzi. Organizace se sestává z ředitele, pokladníka a dvou členů rady. V roce 2007 tato organizace pomohla během jednoho akademického roku 47 studentům z řad uprchlíků z Čjinského státu. Dále rok a půl poskytovala pomoc jedné chronicky nemocné ženě staršího věku. BCF pomáhá barmským uprchlíkům ve městě Dillí.

Celkové náklady 21.000 Rs. (cca. 8.000 Kč)
Částka pro dárcovství 8.000 Kč
Celkový počet podílů 16
Místo západní Dillí
Doba realizace srpen - říjen 2011
Aktuality
  • Srpen: BCF poskytl asistenci lidem v nouzi ze západního Dillí, včetně čtvrtí Bodella, Hastal, Asalatpur, a Sitapuri. Celkem 13 lidí obdrželo finanční podporu na nákup potravin a na okamžitou lékařskou péči.
  • Září: BCF poskytl asistenci lidem v nouzi ze západního Dillí, včetně čtvrtí Bodella, Hastal, Sitapuri, Vikas Nagar, a oblasti Jeewan Parku. Celkem 12 lidí obdrželo finanční podporu na pokrytí základních životních potřeb a na okamžitou lékařskou péči.

Výsledky

Od srpna do října 2011 poskytovala BCF naléhavou finanční pomoc chudým, obětím nehod a nemocným, kteří potřebovali nemocniční péči. Finanční podporu obdrželo celkem 44 barmských uprchlíků žijících v následujících čtvrtích v Západním Dillí: Bodella, Hastal, Asalatpur, Sitapuri, Vikas Nagar a Jeewan Park. Díky poskytnuté finanční pomoci, která se pohybovala od 100 do 500 rupií, získali uprchlíci zdravotní ošetření nebo si nakoupili potraviny nutné k zajištění jejich základních potřeb.

Slova přijemce mikrograntu

"We think that we success in our plan to help the Burmese people, who are in need of medical care, food, etc... We were able to meet our goals. Most of the beneficiaries of our Burma Charity Fund were the people who were very sick … We think that the help we gave them are beneficial in some way. We may say we face no problems in implementing our work. The main reason is that because of the limited fund, we could not publicize our work. When we heard that there was a problem, we help them without discrimination regarding community or the place they live."

Fotky

1. Příjemci pomoci určené k naléhavému zdravotnímu ošetření

BCF 1

2. Příjemci pomoci

BCF 2

3. Příjemci pomoci

BCF 3

Položka na mapě

Štítky projektu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').