Home

Barma potřebuje Vaši pomoc.

Přeskočit na obsah »

Váš košík je prázdný

Finanční podpora a zdravotní péče lidem v nouzi

Stručný přehled

Poskytování finanční pomoci chudým a okamžitá pomoc pro oběti nehod.
více informací níže

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto projektu

Staňte se dárcem

Stav sponzorovaní

28 %

availableCelkový počet podílů: 18
Množství podílů k dispozici: 13

Projekt ještě potřebuje Vaši podporu.

BCF

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Zoom Out
Zoom In

Více pohledů

  • BCF

Podrobnosti

Většina barmských uprchlíků v Dillí nemá přístup ke zdravotní péči a řada z nich nemá finanční prostředky na uspokojení svých základních potřeb. Prostřednictvím toho projektu BCF bude poskytovat finanční pomoc těm barmským uprchlíkům, kteří to nejvíce potřebují. Na základě našich zkušeností i malý finanční obnos, který BCF je schopna poskytnout, umožní uprchlíkům obstarat si potraviny nebo získat zdravotní ošetření. Tak je schopna zajistit přežití jedinců a jejich rodin a lepší život pro všechny.

Můžete pomoci příspěvkem do fondu okamžité pomoci organizace Burma Charity Fund. Jde zejména o příspěvek na přímou pomoc uprchlíkům a také na naklady na dopravu, komunikace, a příspěvek pro koordinátory.

Další informace

Název organizace Burma Charity Fund
O organizaci

Organizace Burmese Charity Fund (BCF) byla založena čtyřmi členy v roce 2005. Jejím hlavním cílem je pomáhat barmským uprchlíkům v Dillí uspokojovat jejich základní životní potřeby a poskytovat jim přístup ke zdravotní péči. BCF rovněž poskytuje finanční pomoc studentům v nouzi. Organizace se sestává z ředitele, pokladníka a dvou členů rady. V roce 2007 tato organizace pomohla během jednoho akademického roku 47 studentům z řad uprchlíků z Čjinského státu. Dále rok a půl poskytovala pomoc jedné chronicky nemocné ženě staršího věku. BCF pomáhá barmským uprchlíkům ve městě Dillí.

Celkové náklady INR 25,000 (cca. CZK 9,000 nebo EUR 360)
Částka pro dárcovství CZK 9,000
Celkový počet podílů 18
Místo západní Dillí
Doba realizace Červen - Září 2012
Aktuality

Červen: Organizace Burmese Charity Fund poskytla v červnu podporu lidem v nouzi v oblastech Bodella, Sitapuri a Jeevan Park v západním Dillí. Pomoc v nouzi byla poskytnuta 9 jednotlivcům. Většina z nich potřebovala finanční podporu na zdravotní ošetření (žloutenka, žaludeční problémy, TB, malárie, kousnutí psem) nebo finanční podporu v důsledku úmrtí v rodině.

Červenec: Burma Charity Fund pokračoval v poskytování asistence lidem v nouzi v oblastech Bodella, Sitapuri, Hastsali, a Jeevan Park v zípadním Dillí. Naléhavá pomoc byla poskytnuta osmi jednotlivcům, z nichž většina potřebovala finanční pomoc k zajištění přístupu ke zdravotní péči (kvůli tuberkulóze, psím kousnutím, horečce a zraněním ), a finanční pomoc obdržela take oběť loupeže.

Srpen: V srpnu poskytl Burma Charity Fund pomoc v tísnivé situaci sedmi barmským uprchlíkům žijícím v západním Dillí, kterým se díky této pomoci dostalo lékařského ošetření. K jejich zdravotním potížím patřily mimo jiné tuberkulóza, anémie, rakovina a špatný zrak.

Položka na mapě

Štítky projektu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').