Home

Barma potřebuje Vaši pomoc.

Přeskočit na obsah »

Váš košík je prázdný

Centrum zdravotní péče pro barmské uprchlíky

Stručný přehled

Poskytování bezplatné zdravotní péče barmským uprchlíkům v Dillí.
více informací níže

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto projektu

Staňte se dárcem

Stav sponzorovaní

17 %

availableCelkový počet podílů: 18
Množství podílů k dispozici: 15

Projekt ještě potřebuje Vaši podporu.

wrwab

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Zoom Out
Zoom In

Více pohledů

  • wrwab

Podrobnosti

Barmští uprchlíci mají v Dillí velmi omezený přístup ke zdravotní péči. Je to dáno především jazykovou bariérou a cenou léků. Klinika WRWAB poskytuje barmským uprchlíkům zdravotní péči zdarma. Ta pokrývá základní vyšetření, drobné operace, předporodní péči o těhotné ženy. O pacienty se stará aprobovaná barmská zdravotní sestra s odpovídající zkušeností. Léky jsou pacientům podávány zdarma. Klinika je otevřena 3 dny v týdnu od 4 do 6 odpoledne. Akutní domácí návštěvy řeší sestra, která má pohotovost a je na telefonu.

Jak můžete pomoci? Přispějte na provoz kliniky po dobu 2 měsíců, tedy na pronájem pokojů, honorář zdravotních sester, léky a cestovní náklady.

Další informace

Název organizace Women's Rights and Welfare Association of Burma
O organizaci

Women's Rights and Welfare Association of Burma byla založena v únoru 1995 jako projev ženské emancipace. Sdružení organizovalo školící workshopy na téma ženských práv a zdravotní péče a povzbuzuje ženy, aby se účastnily rozhodovacích procesů a zapojovaly do politiky.

WRWAB založené centrum zdravotní péče pro Barmánce poskytuje lékařskou péči a léky zdarma, stejně jako zabezpečuje menší operace a porody. Léčbu provádí certifikovaná, zkušená zdravotní sestra z Barmy. Centrum také organizuje workshopy zaměřené na vzdělávání o zdraví.

Celkové náklady INR 25,000 (cca. CZK 9,000 nebo EUR 360)
Částka pro dárcovství CZK 9,000
Celkový počet podílů 18
Místo Sitapuri, Geeveen Park, Sunday Market a oblast C1 v Novém Dillí
Doba realizace Červen - Červenec 2012
Aktuality

Červen: V červnu zajistila klinika WRWAB bezplatnou zdravotní péči 391 pacientům. V průměru kliniku od jejího otevření denně navštíví 30 pacientů. Většina pacientů byla ošetřena s horečkou, infekcí dýchacího ústrojí nebo kožní infekcí.

Červenec: WRWAB poskytla bezplatnou zdravotní péči celkem 389ti pacientům, barmským uprchlíkům žijícím v částech Nového Dillí Sitapuri, Geeveen Park, Sunday Market, Janak Puri, Asalarpur, a C1. Kromě prostředků získaných od BCP si pomohla WRWAB k pokrytí nákladů na provoz kliniky i prodejem barmského jídla a oblečení ve svých malých obchodech.

Položka na mapě

Štítky projektu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').