Home

Barma potřebuje Vaši pomoc.

Přeskočit na obsah »

Váš košík je prázdný

Zdravotní osvěta - HIV/AIDS

Stručný přehled

Informační kampaň o možnostech prevence HIV/AIDS pro vesnické obyvatelstvo Monského státu (Barma)
více informací níže

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto projektu

Staňte se dárcem

Stav sponzorovaní

15 %

availableCelkový počet podílů: 20
Množství podílů k dispozici: 17

Projekt ještě potřebuje Vaši podporu.

Zdravotní osvěta -  HIV/AIDS

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Zoom Out
Zoom In

Více pohledů

Podrobnosti

Vydávání materiálů týkajících se zdravotní prevence je v Barmě velmi omezené a jejich přístupnost především pro chudé lidi je obtížná. HEART se proto rozhodl vydat první z plánováné série příruček zaměřujících se na prevenci jednotlivých nemocí, které nejvíce ohrožují veřejné zdraví v Barmě. Tato pilotní brožura bude zaměřena na prevenci HIV/AIDS. Její náklad činí 500 kusů, každá příručka se bude skládat z 20 stránek velikosti A-5. Příručka bude napsána v barmštině ve spolupráci se zdravotním expertem a bude bohatě ilustrována, aby byla snadno srozumitelná široké veřejnosti. Další fází je potom distribuce této příručky, která bude probíhat především v rámci Monského státu, cílovou skupinou jsou jednotlivé komunity a děti školního věku. Příručka bude přístupná také v elektronické podobě na CD a DVD.

Další informace

Název organizace Health Education Awareness Raising Team (HEART)
O organizaci

HEART je organizace založená začátkem roku 2013 skupinou 6 zdravotních expertů s cílem podporovat aktivity související se zdravotní osvětou. Jedním z hlavních cílů organizace je publikace materiálů zabývajících se možnostmi prevence různých onemocnění, která ohrožují populaci v Barmě jako je např. HIV/AIDS, malárie, tuberkulóza a nenakažlivá onemocnění jako např. diabetes, vysoký krevní tlak, ženská onemocnění apod.

Celkové náklady MMK 400,000 (cca. CZK 10,000 / EUR 385 / USD 500)
Částka pro dárcovství CZK 10,000
Celkový počet podílů 20
Místo Moulmein, Barma
Doba realizace Květen - Září 2013
Aktuality

HEART vyrobil brožury, které obsahují základní informace o HIV/AIDS, o metodách prevence nákazy a možnostech léčení. Bylo vyrobeno 1,000 kusů tohoto osvětového materiálu. Brožury budou distribuovány v 10 okresech Monského státu v Barmě, včetně odlehlých venkovských oblastí a přispějí tak k lepší informovanosti o HIV/AIDS:

Položka na mapě

Štítky projektu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').