Home

Barma potřebuje Vaši pomoc.

Přeskočit na obsah »

Váš košík je prázdný

Leadership školení

Stručný přehled

Zajištění manažerského školení a školení efektivního řešení sporů barmským uprchlíkům a pracovním migrantům z komunity v Aizawl.
více informací níže

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto projektu

Staňte se dárcem

Stav sponzorovaní

18 %

availableCelkový počet podílů: 17
Množství podílů k dispozici: 14

Projekt ještě potřebuje Vaši podporu.

BSWA

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Zoom Out
Zoom In

Více pohledů

  • BSWA

Podrobnosti

Jako většina barmských uprchlíků a pracovních migrantů žijících v Mizoramu i členové Barmské asociace sociální pomoci postrádají řídící a organizační schopnosti. To přímo ovlivňuje jejich schopnost či neschopnost vyškolit další Barmánce žijící ve stejné oblasti a zmenšuje to jejich motivaci věnovat se komunitě.

V srpnu 2012 poskytne BSWA leadership školení 50 členům komunity. Cílem školení je účastníkům, kteří se potýkají s každodenními problémy členů své komunity, předat dovednosti v oblastech řízení a řešení konfliktů. Zároveň doufáme, že výsledky školení přimějí další barmské pracovní migranty k vzájemné pomoci při řešení problémů.

Jak můžete pomoci? Přispějte na přípravu a realizaci školení, tedy na pronájem prostorů, honorář školitelů, náklady na komunikaci s účastníky a na zařízení.

Další informace

Název organizace Burmese Social Welfare Association
O organizaci

Burmese Social Welfare Association je nevládní organizací vedenou Barmánci, kteří se po překročení hranice ocitli v Mizoram, Aizawl. Organizace byla založena křesťanským mládežnickým sdružením Kawl v roce 2005. Smyslem organizace je pomoci Barmáncům z oblasti Aizawl, Mizoram. Volba předsedy organizace probíhá každým rokem.

BSWA pořádá jazykové kurzy, sezení prohlubující znalosti v oblasti HIV a ženských práv. Dále iniciuje diskusní kroužky pro muže. BSWA spravuje volně přístupnou kliniku a zprostředkovává překladatelskou službu pro uprchlíky v nemocnici. Uprchlíci totiž v takových situacích nezřídka čelí jazykové bariéře. Organizace každoročně pořádá festivaly a nabízí studentská stipendia. V současné době k BSWA patří více než čtyři sta členů.

Celkové náklady INR 23,500 (cca. CZK 8,500 nebo EUR 330)
Částka pro dárcovství CZK 8,500
Celkový počet podílů 17
Místo Aizawl, Mizoram
Doba realizace Srpen - Zaří 2012
Aktuality

Srpen: 4. srpna BSWA zorganizovala první leadership školení v Aizawl ve státě Mizoram, do něhož se zapojilo 27 účastníků. Školení se zaměřilo na potíže účastníků – pracovních migrantů (zlatníků, tkalců, prodejců, tesařů), žen a mládeže. Účastníci byli rozděleni do skupin, ve kterých diskutovali, a následně se opět shromáždili a společně diskutovali, poznávali a učili se jak být dobrými vůdci a jak řešit své problémy.

Položka na mapě

Štítky projektu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').