Home

Barma potřebuje Vaši pomoc.

Přeskočit na obsah »

Váš košík je prázdný

Školení pro nově přijaté studenty z uprchlické komunity

Stručný přehled

Uspořádání školení pro nové vysokoškolské studenty a seminář pro komunitu.
více informací níže

Můžete být první, kdo napíše recenzi tohoto projektu

Staňte se dárcem

Stav sponzorovaní

13 %

availableCelkový počet podílů: 16
Množství podílů k dispozici: 14

Projekt ještě potřebuje Vaši podporu.

CSU

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Zoom Out
Zoom In

Více pohledů

  • CSU

Podrobnosti

Chin Students’ Union plánovala vyškolit učitele v barmských uprchlických komunitních školách. Vhledem k tomu, že se dozvěděla , že takové školení pořádají i další organizace , rozhodla se proto, zorganizovat workshop s názvem "Posilování úspěšnosti studentů" pro nově přijaté studenty z uprchlické komunity. Mnozí studenti jsou schopni se dostat na univerzitu v Dillí, ale problémem je dokončení studia. V celodenním workshopu, který se bude konat v září, budou účastníci poučeni o významu vzdělání, o rozdílech mezi barmským a indickým vzdělávacím systémem, a o tom, jak zlepšit své studijní metody.

CSU rovněž uspořádá jednodenní seminář v říjnu na téma "Současná politická situace v Barmě" pro komunitu barmských uprchlíků v Novém Dillí.

Můžete pomoci a přispět na uhrazení nákladů na uspořádání školení a seminař.

Další informace

Název organizace Chin Students' Union
O organizaci

Čjinskou studentskou organizaci založilo v roce 1946 pár čjinských studentů z Rangúnské univerzity s myšlenkou účastnit se hnutí za nezávislost na britském impériu. Poté, co se vůdci organizace ocitli v exilu, jako odpověď na studentskou vzpouru z 8. srpna 1988, došlo roku 1995 k její reorganizaci. Organizace má prezidenta, tajemníka, správce financí, hospodáře a poradní orgán s úkolem navrhovat způsoby dosažení cílů organizace. Mezi úkoly CSU patří pomoc se vzdělávacími a sociálními problémy Čjinů, s uchováváním a propagací jejich literatury, kultury a tradic. Dále CSU obhajuje hodnoty rovnosti a sebeurčení lidí uvnitř Barmské unie, a to spolu s dalšími organizacemi jiných etnických skupin.

 

CSU pomáhá barmským studentům a mládeži s přijetím na indické školy a univerzity. Pro barmské uprchlíky v Dillí organizují sezení, školení a jiné aktivity. Spolupracují s organizacemi Tibetských studentů a Indických studentů na pomoci Barmáncům, kteří se snaží získat přístup ke vzdělání v Indii. Slouží barmským uprchlíkům v celé Indii a propojují studenty žijící uvnitř Barmy s těmi za jejími hranicemi.

Celkové náklady INR 22,500 (cca. CZK 8,000 nebo EUR 300)
Částka pro dárcovství CZK 8,000
Celkový počet podílů 16
Místo Nové Dillí
Doba realizace Září - Řijen 2012
Aktuality --

Položka na mapě

Štítky projektu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').